• 400TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
All Categories
Cart 0
No products in the cart.

Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin.


• Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, teslim almadan paketi kargo firması ile iade gönderebilirsiniz.

o Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.

o kargo teslim fişini imzaladıktan sonra içerik ve adet kontrolü yaparak kargoyu teslim almama kararı vermeniz halinde sipariş ekranından kolay iade seçeneği ile iade kodu alın.

o Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip geri gönderin.


Yukarıdaki adımları takip ederken yaşadığınız bir sorun olursa yardım sayfamızın altında yer alan “Canlı Yardım”alanından bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Cevap

150TL üzeri siparişlerde teslimat ücreti bulunmamaktadır.

Bakır yüz yıllardır sağlık ve medikal sektörlerinde antibakteriyel etkisinden yararlanılarak kullanılan eser bir maddedir. Bakır patojen mikroorganizmalar ile temas etmesi halinde oluşan zararlı mikrop popülasyonunu Contact killing özelliği ile sonlandırır. Ayrıca sadece oluşan popülasyonu kaldırmakla kalmaz tekrar üremeye olanak sağlayacak olan kalıcı hücrelerin de faaliyetine son verir. Bu nedenle ürünlerimizde bakır içerikli aktif pamuk lifleri kullanılmaktadır.

Kumaşlarımızda bulunan bakır içeriği Ultrasonik Kavitasyon denen özel bir yöntem ile moleküler boyutta olacak şekilde pamuk liflerine işlenmiştir. Bu nedenle bakır dokusu gözle görünmez ve hissedilemez. Her hangi bir rahatsız edici, tahriş edici bir yapı söz konusu değildir. Ayrıca kullanılan kumaşlarımız dermatolojik olarak test edilmiştir. Yapılan test sonuçlarında hiçbir alerjen etki saptanmamıştır.

Akıllı kumaşlar ısı, nem ve hava dengesini korur ve antibakteriyel özelliği ile maksimum hijyen sağlar bu sayede genital bölgede görünen tahriş, kızarıklık, kaşınma, mantar, koku, akıntı ve enfeksiyonel durumların önüne geçmiş olur. Ayrıca bakır içerikli aktif kumaşların yara iyileşim hızına pozitif etkisi ve cildin yenilenmesine olan pozitif katkısı (botoks etkisi) yapılan testler sonucu kanıtlanmıştır. Bu sayede genital bölgede oluşabilen yaraların iyileşme sürecine katkı sağlar ve bölgenin dermal yenilenmesine katkı sağlar.

Yeni sezon ürünlerimizde A kalite mikromodal kumaşlar kullanılmıştır. İpeksi dokusu ve ultra esnek yapısı ile ödüllü bir kumaş türüdür. Yapısı gereği iç çamaşırı üretimine en uygun kumaş türlerindendir. Hava alan ,terleme yapmayan ve leke tutmayan bir yapıya sahiptir.

Outlet ürünlerimizde pomukmodal kumaşlar kullanılmıştır. Mikromodal kumaşlara nazaran doku ve esneklik farkları gözlemlenebilir. Hava alan ve terleme yapmayan bir yapıya sahiptir.

Bu konu üzerine ürünlerimiz çeşitli laboratuvar testlerine tabii tutulmuştur. 

Yapılan testler sonucu; antibakteriyel etkide, 100 elde yıkama veya 50 endüstriyel (makinede) yıkama sonrasında dahi hiç bir değişikliğin olmadığı kanıtlanmıştır. 100 elde 50 endüstriyel yıkamadan daha fazla yıkama işlemine tabi tutulan ürünlerde antibakteriyel etkinin az da olsa azaldığı, ancak kaybolmadığı gözlemlenmiştir. Bahsi geçen süreler standart bir iç çamaşırının ortlama kullanım ömrüne eşittir.

Bu tabi ki ürünlerimizi kullanım amacınıza ve beklentilerinize göre değişmektedir.  Hatırlatmak gerekir ki ürünlerimiz ilaç değil, hijyeninizin sağlanması amacı ile kullanılması gereken bir üründür. Ancak kadınların yaşadığı hijyen kaynaklı çoğu sorunun sebebi kontrolsüz zararlı mikroorganizmaların çoğalmasıdır. Akıllı kumaşlar bu zararlı mikroorganizmaların çoğalmasını önleyerek zamanla sıfıra inmesinde görev alır.  Müşterilerimizden aldığımız dönütlerin yaklaşık %90'ı sorunlarının çözülmesine 3-5 gün içerisinde katkı sağladığı yönündedir.

Ürünlerimizin hiç bir yan etkisi olmadığından hamilelik sürecinde kullanılmasında bir sakınca yoktur. Ayrıca hamilelik sürecinde daha sık yaşanan genital akıntı gibi şikayetlerin önüne geçmek için kullanımı faydalı olmaktadır.

icon

Sign up to Newsletter

...and receive $25 coupon for first shopping.