• 400TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

vajina sağlığı

İç çamaşırının genel sağlığınız ve esenliğiniz üzerindeki etkisi

İç çamaşırının genel sağlığınız ve esenliğiniz üzerindeki etkisi

Bir kadın olarak, doğru iç çamaşırını seçmek sağlığınız ve rahatınız için çok önemlidir. İç çamaşırlarınızı seçerken hijyen, rahatlık, destek, nefes alabilirlik ve stil gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bu blogda, iç çamaşırın kadınların genel sağlığı ve esenliği üzerindeki etkisini keşfedeceğiz.

Genital (vajinal) koku neden olur, çözümü nedir?

Genital (vajinal) koku neden olur, çözümü nedir?

Vajinal koku kadınların çok büyük bir kısmının hayatının belli dönemlerinde karşılaştığı can sıkıcı durumlardan biridir. Genital bölgede koku oluşumu oldukça yaygın bir durumdur. Yapısı gereği vajina hava alması gereken aksi halde kolayca nem oluşumunun gözlemlendiği bir organdır. Yanlış yapılmış iç çamaşırı tercihi koku oluşumuna adeta davetiye çıkarır.

Vajina Temizliğinde Yapılan 10 Yanlış

Vajina Temizliğinde Yapılan 10 Yanlış

Vajina sağlığımızı korumak için nasıl bir yol izlemeliyiz. Nelerden kaçınmalıyız? Vajina temizliğinde en çok yapılan 10 yanlış nedir? Vajinayı temizlemek isterken çeşitli enfeksiyonlar kapmak, akıntı gibi sevimsiz sorunlarla uğraşmak çok mümkün. Bu sebeple de doğru vajina temizliği ile hem genital bölgede sağlık korunurken hem de sağlıklı bir şekilde cinsel hayatımızı da muhafaza edebilirsiniz.

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.