• 400TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

     Korezon Med  kendi gibi genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. Şahhan Tatlıcan ve Muhammet Yıldırım ortaklığında faaliyetlerini sürdüren firmamız yerel genç istihdama olanak sağlarken aynı zamanda hizmet verdiği tekstil sektörüne Türkiye'de tek olan bir bakış açısı katmıştır. Çerçevesini bozmadığı ilkeleri ve çizgisinden sapmayacağı misyonu ile firmamız yenilikçi bakış açısını kullanarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

      Misyonumuz: Bilim, teknoloji ve endüstriyi işlevsel bir şekilde harmanlayarak katma değeri yüksek ürünler üretmek, bu üretimlerin pazarlanmasında iç ve dış piyasada hakimiyet sağlayarak Türk ekonomisine ve marka değerine katkıda bulunmak öncelikli misyonumuzdur. Tekstil sektörüne sunduğu yenilikçi yaklaşımlar ile yeni bir pazar yaratmak ve o pazarında büyük paydaşlarından biri olmak ayrıca genel misyonumuzdur. Yerli Ar-Ge tesisleri kurarak hem eğitime destek vermek hem de yerel endüstriye katkı sağlamak hedeflenmektedir.

      Vizyonumuz:  Firmamız üretim aşamasını sürdürülebilir kaynaklar ile sağlamayı, toplumsal eşitsizler ve sosyal farkındalıklar konusunda yaptığı faaliyetler ile öncü olmayı ve en önemlisi toplum sağlığını tehdit eden rahatsızlıklara yenilikçi ve kolay uygulanabilir çözümler üretmeyi kendine vizyon edinmiştir.

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.